Suplementy dla sportowców

ilość znalezionych towarów: 2

Jeśli uprawisz sport i chcesz naturalnie wspomóc organizm sięgnij nasze produkty o sprawdzonym, tylko naturalnym, ekologicznym składzie.

Tabletki na bazie chlorelli oraz spiruliny, hamują apetyt, oczyszczają z toksyn oraz uzupełniają dietę w cenne białko, witaminy i mikroelementy.  Jako zamienni kawy i herbaty warto wybrać herbatkę ziołową z cynamonem. Cynamon wspomaga prawidłową pracę wątroby, a także działa przeciwutleniająco. Obniża poziom glukozy we krwi.

Aby wzbogacić dietę w białko roślinne wysokiej jakości, co jest niezbędne przy budowaniu masy mięśniowej wybierz suplement proteiny konopi lub proteiny grochu. Mogą być stosowane przez alergików, z nadwrażliwością na popularne alergeny. W szczególności polecany osobom nietolerującym laktozę.

Nasze produkty pochodzą tylko z ekologicznych upraw i starannie wyselekcjonowanych składników. Są wolne od substancji modyfikowanych genetycznie, pestycydów i innych substancji chemicznych o szkodliwym oddziaływaniu na organizm ludzki. Mogą być stosowane przez wegan i wegetarian.

Polecamy także w pełni organiczne koktajle białkowe oraz proszki proteinowe stworzone na bazie pestek dyni, słonecznika, czy żeńszenia.

 

proteiny

 

 

 

pixel