Probiotyki i prebiotyki

ilość znalezionych towarów: 22

Dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią jako wspomagacz w codziennej diecie polecamy suplement diety Holistic Lacto vitalis PRO Probiotyk. Dla wsparcia małych brzuszków najlepszy będzie specjalnie stworzony dla dzieci Probiotyk Lactobacillus Acidophilus. Jest hipoalergiczny i nie zawiera żadnych przetworzonych substancji. Dla nieco starszych maluchów sprawdzi się Probiotyk Children’s Chewable Pro-Bio Gold Chocolate Wafers lub Holistic LactoVitalis Kids Synbiotyk z bakteriami kwasu mlekowego.

 

Gdy chcesz złagodzić perystaltykę jelit i objawy biegunki oraz zaparć sięgnij po Probiotyk Super Pro-Bio 75 Billion Bio-Max Series bądź Probiotyk Lactobacillus Duo. Dla osób, które nie mogą przyjmować glutenu, a potrzebują zabezpieczenia organizmu najlepszym wyborem jest Probiotyk Saccharomyces Boulardii.

 

Przy wspomaganiu metabolizmu i ogólnej kondycji organizmu, sięgnij po Probiotyk Pro-Culture Gold. Probiotyk Pro-Bio Gold with Vitamin D3 i Probiotyk Pro-Bio Gold są skierowane do osób o dużej wrażliwości żywieniowej, alergików i wegetarian.

 

W okresie jesienno-zimowym, możemy wspomóc swój układ odpornościowy przy pomocy Probiotyku Multi-Flora Spectrum, który w pełni skonstruowany jest ze składników roślinnych. Podobnym wariantem tych kapsułek jest Probiotyk Bifido Complex Advanced Formula.

 

Probiotyki i prebiotyki

 

pixel