test_cms

hipoalergicznie24.pl - sprawdzone kosmetyki hipoalergiczne, kremy do skóry atopowej oraz kołdry i poduszki antyalergiczne.

Pragniemy pomóc dokonać świadomego wyboru wszystkim, które przywiązują dużą wagę do składu produktów i ich wpływu na stan zdrowia i samopoczucie.

 

 

Ofertę dostępną na rynku analizujemy pod kątem bezpieczeństwa składników z uwzględnieniem w pierwszej kolejności ryzyka alergii kontaktowej i wziewnej.  Kwalifikację oferty nowego producenta do naszego sklepu poprzedza wnikliwa analiza składu produktów oraz przyznanych certyfikatów.

Stworzyliśmy autorską metodę porównywania produktów pod względem bezpieczeństwa składników opartą o wyniki badań i doświadczenie czołowych organizacji badawczych na świecie w zakresie określania potencjału ryzyka alergii i podrażnień.

Wszystkie produkty w naszym sklepie podlegają standaryzowanej metodzie oceny bezpieczeństwa, której wynik udostępniamy Wam w formie indeksu bezpieczeństwa w skali 1-10, która wskazuje na rosnący poziom bezpieczeństwa składników danego produktu.

 

 

suwak bezpieczenstwo

Chcemy umożliwić Wam świadomy wybór zarówno pod kątem składu i bezpieczeństwa produktów, a także w obszarze informacji na temat ceny i pozycji danego asortymentu na rynku.

Dlatego przy każdy produkcie znajdziecie informację na temat Poziomu Ceny, która wskazuje, czy produkt należy do grupy najtańszych na rynku, tych o cenie średniej, wyższej, czy może do oferty najbardziej ekskluzywnej czyli premium.

poziom ceny

  Wybrany dla Was asortyment podzieliliśmy na kilka kategorii: DzieckoDla NiejDla NiegoDla Domu  Dla Firm .

W kategorii Dziecko, każda Mama może dokonać świadomego wyboru  Kosmetyków, Pieluszek, Odzieży i Zabawek dla swojego Dziecka, biorąc pod uwagę wyczerpującą informację dotyczącą składu tych produktów oraz ich potencjału drażniącego.

INCI_informacja

Kategoria  Dla Niej to Kosmetyki, Środki higieniczne i Odzież hipoalergiczna dla Pań. W kategorii Kosmetyki znajdziecie zarówno produkty do pielęgnacji i mycia twarzy, ciała jak i dezodoranty, środki higieny jamy ustnej i produkty do pielęgnacji włosów. Dodatkowo w okresie letnim i na wakacjach bardzo przydatna może okazać się oferta kremów i olejków z ochroną UV.

W kategorii Dla Mamy, zgromadziliśmy kosmetyki i akcesoria niezwykle przydatne zarówno w okresie ciąży, do porodu, jak i w okresie karmienia i pielęgnacji dziecka.

W naszych poszukiwaniach bezpiecznych kosmetyków pielęgnujących i myjących pamiętamy też o Panach. W kategorii Dla Niego przedstawiamy ofertę kosmetyków do twarzy i ciała, produkty do pielęgnacji włosów, brody i wąsów.

Kategoria Odzież zawiera bezpieczne, hipoalergiczne tekstylia, które ze względu na swój skład i technologię produkcji mogą być noszone przez osoby ze szczególnie wrażliwą skórą i AZS.

Analizując dostępną ofertę na rynku, wybraliśmy dla Was spośród tysięcy produktów do prania i sprzątania, te najbezpieczniejsze, które mogą być używane nawet przez osoby z alergią i nadwrażliwością. W kategoriach Pranie,  Sprzątanie  i Zmywanie,  znajdziesz hipoalergiczne środki do sprzątania kuchni, łazienki, do mycia podłóg oraz  mebli i luster.

Dla Was wybraliśmy spośród oferty najlepszych producentów tylko produkty o najbezpieczniejszym składzie, aby zagwarantować Wam i waszym Dzieciom maksimum bezpieczeństwa. Zapraszamy Was do świadomych zakupów i wyrażania Waszych opinii na temat produktów i sklepu, które pomogą nam ciągle udoskonalać przygotowywaną dla Was ofertę i poprawiać jakość sklepu. Wasze opinie  mogą być także cenną wskazówką dla wszystkich, którzy chcą uniknąć niebezpieczeństw związanych z produktami zawierającymi substancje drażniące i alergizujące. 

pixel