Sposoby płatności i prowizje

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew (PLN) - wpłaty należy dokonać na nasze konto bankowe:  69 1140 2004 0000 3102 7635 5176 podając w tytule przelewu: "Zamówienie nr...", dane firmy: Szymon Żbikowski PUH, ul. Kołobrzeska 52H/10, 05-510 Konstancin - Jeziorna. Szczegółową informację otrzymasz również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Ta metoda płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

  • Przelew (EUR) - wpłaty należy dokonać na nasze konto bankowe:  45 1140 2004 0000 3512 0488 1316 podając w tytule przelewu: "Zamówienie nr...", dane firmy: Szymon Żbikowski PUH, ul. Kołobrzeska 52H/10, 05-510 Konstancin - Jeziorna. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Ta metoda płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Kurs Euro przeliczany jest po kursie sprzedaży NBP z dnia wykonania przelewu.

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (w paczkomacie, kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia.

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności IAI Pay, do którego zostaniesz przekierowana/y w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Nie pobieramy dodatkowych opłat przy tego typu płatności.

  • Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro (realizowane za pośrednictwem PayU). Nie pobieramy dodatkowych opłat przy tego typu płatności.

  • Płatność mobilna - BLIK to proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności online. Nie pobieramy dodatkowych opłat przy tego typu płatności.

  • Paysafecard – to sprawdzony i bezpieczny internetowy środek płatniczy, umożliwia realizację płatności bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej. Płatności można dokonać za pośrednictwem kupionej w kiosku karty zdrapki. Nie pobieramy dodatkowych opłat przy tego typu płatności.
  • Portfele elektroniczne - umożliwia akceptację płatności z portfela wielowalutowego PayPal i Skrill. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również uniwersalne systemy płatności za pomocą telefonu komórkowego lub ze strony WWW - SkyCash. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia (2% wartości zamówienia, jednak nie mniej niż 1,5zł).
pixel