Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Przeznaczenie:
Naturalny krem ochronny Derma Eco Baby przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Szczególnie sprawdza się przy atopowym zapaleniu skóry (AZS). Jest równie skuteczny przy skórze normalnej. Chociaż powstał z myślą o pielęgnacji niemowląt i dzieci, może być stosowany codziennie przez całą rodzinę.
Właściwości:
Bezzapachowy krem ochronny Derma Eco Baby intensywnie nawilża skórę i przywraca jej naturalną równowagę. Łagodzi podrażnienia, uelastycznia i wygładza. Systematycznie stosowany zapobiega problemom skóry. Krem jest bogaty w składniki pielęgnacyjne i odżywcze. Zawiera wyciąg z liści aloesu, który działa kojąco i przeciwzapalnie. Olej kokosowy zmiękcza i wygładza skórę. Masło shea natłuszcza ją, odżywia i chroni. Jest naturalnym filtrem, zabezpiecza przed promieniowaniem UV. Wspomaga utrzymanie wody w komórkach. Gliceryna organiczna ułatwia przedostawanie się składników odżywczych w głąb skóry i zapobiega przesuszaniu naskórka.
Hipoalergiczny krem ochronny Derma Eco Baby jest niezwykle bezpieczny. Posiada wyjątkowo niski poziom ryzyka wywołania alergii i podrażnień. Wszystkie składniki zostały przebadane pod względem toksykologicznym i alergologicznym przez duńskich alergologów. Potwierdza to certyfikat wydany przez fundację Astma-Allergi Danmark, jeden z najbardziej restrykcyjnych certyfikatów alergologicznych w Europie.
Drugim, niezależnym certyfikatem, jaki posiada krem ochronny Derma Eco Baby, jest Allergy Certified. To potwierdzenie, że nie tylko wszystkie składniki w kremie spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, ale również surowce, z których powstają, są wolne od zanieczyszczeń. Produkty certyfikowane przez Allergy Certified szczególnie badane są pod kątem ryzyka wywołania kontaktowego zapalenia skóry.
Krem ochronny Derma Eco Baby jest organicznym produktem pielęgnacyjnym. Naturalne pochodzenie składników (min. 95%), brak parabenów, sztucznych barwników i syntetycznych alkoholi gwarantuje certyfikat ECOCERT. Kosmetyki ekologiczne wyróżniają się przepięknym zapachem.
Polecamy również ekologiczne środki czystości z naszego sklepu.
Opakowanie zawiera 100ml kremu.
Skład INCI:
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Canola Oil, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate
Pojemność: | 100 ml |
Rodzaj produktu: | Krem do twarzy ,
Krem do ciała ,
Krem ochronny |