Poradnik

Alergik marzy o psie. Czy są hipoalergiczne zwierzęta?

Na czym polega "alergia na psa"? Jaka rasa psa będzie idealna dla alergika? Jeśli marzysz o pupilu, przed podjęciem decyzji musisz poznać kilka podstawowych informacji na ten temat. Zastanów się też, czy może zamiast psa nie lepiej się zdecydować na innego zwierzaka, w pełni przyjaznego dla osób skłonnych do uczuleń. 
Przeczytaj więcej

Masz alergię wziewną na kurz i roztocza? Co roztocza lubią w Twoim domu?

Masz alergię wziewną na kurz i roztocza? Co roztocza lubią w Twoim domu?Alergia skutecznie potrafi uprzykrzyć życie. Doskonale wiedzą o tym ci, których problem dotyczy. Wprowadzenie zmian do codzienności jest naturalnym krokiem w sytuacji postawienia takiej diagnozy. Dotychczas niedostrzegalne drobnostki zyskują na znaczeniu. Szczególnym typem alergii jest ta na kurz i roztocza. Dlaczego? Bo to najmniej widoczni przeciwnicy! Na co powinnaś uważać w swoim najbliższym otoczeniu? Co wyeliminować, a czym uzupełnić domowe wyposażenie?

Przeczytaj więcej

Jakich środków czystości używać, by mieć dom bez alergii?

Jakich środków czystości używać, by mieć dom bez alergii?Jeśli w Twoim domu na dobre zagościła alergia, to ...musisz się z tym pogodzić. I zrobić wszystko, by stworzyć alergikowi takie warunki do przebywania w Waszych pomieszczeniach mieszkalnych, by możliwie ułatwić mu funkcjonowanie, a dzięki podjętym przez Was krokom zneutralizować występujące objawy alergii i nie dopuścić do ich nasilenia. 

Przeczytaj więcej
pixel