Informacje o sklepie

Sklep hipoalergicznie24.pl powstał z myślą o wspieraniu Was w wyborze bezpiecznych, hipoalergicznych produktów

Pragniemy pomóc dokonać świadomego wyboru wszystkim, które przywiązują dużą wagę do składu produktów i ich wpływu na stan zdrowia i samopoczucie.

Ofertę dostępną na rynku dokładnie analizujemy pod kątem bezpieczeństwa składników z naciskiem na wykrycie w pierwszej kolejności ryzyka alergii kontaktowej i wziewnej. Kwalifikację oferty nowego producenta do naszego sklepu poprzedza wnikliwa analiza składu produktów oraz sprawdzenie posiadanych przez nie certyfikatów.

Stworzyliśmy autorską metodę porównywania produktów pod kątem bezpieczeństwa składników opartą o wyniki badań i wieloletnie doświadczenie czołowych organizacji badawczych na świecie w zakresie określania potencjału ryzyka alergii i podrażnień.     

 

Każdy produkt w naszym sklepie podlega obowiązkowej, standaryzowanej metodzie oceny bezpieczeństwa, której wynik udostępniamy Wam w formie indeksu bezpieczeństwa w skali 1-10, która wskazuje na rosnący poziom bezpieczeństwa składników danego produktu.      

Naszym celem jest umożliwienie Wam świadomego wyboru zarówno pod kątem składu i bezpieczeństwa produktów, a także w obszarze informacji na temat pozycji oraz ceny poszczególnych produktów na rynku.

Dzięki temu przy każdy produkcie znajdziecie dokładną informację dotyczącą Poziomu Ceny, która wskazuje, czy produkt znajduje się w grupie najtańszych na rynku, tych o cenie średniej, wyższej, czy może do oferty najbardziej ekskluzywnej czyli premium.     

 

Przygotowany asortyment podzieliliśmy w sklepie na poszczególne kategorie:  Dla Niej, Dziecko, Dla Niego, Dla Domu i Dla Firm.

W kategorii Dziecko każda Mama może dokonać świadomego wyboru Kosmetyków, Pieluszek, Tekstyliów i Zabawek dla swojego Dziecka, biorąc pod uwagę wyczerpującą informację dotyczącą składu tych produktów oraz ich potencjału drażniącego.    

 

 

Kategoria Dla Niej to Kosmetyki, Środki higieniczne i Odzież hipoalergiczna dla Pań. W kategorii Kosmetyki umieściliśmy zarówno produkty do pielęgnacji i mycia twarzy, ciała jak i dezodoranty, środki higieny jamy ustnej i produkty do pielęgnacji włosów. Ponad to w okresie letnim i na wakacjach niezbędna może okazać się oferta olejków z ochroną UV oraz kremów.

Szukając bezpiecznych kosmetyków do mycia i pielęgnacji pamiętamy także o Panach. W kategorii Dla Niego przygotowaliśmy zestaw kosmetyków do twarzy i ciała, produkty do pielęgnacji włosów, brody i wąsów.

W kategorii Dla Mamy zgromadziliśmy kosmetyki i akcesoria niezwykle przydatne zarówno w okresie ciąży, do porodu, jak i w okresie karmienia i pielęgnacji dziecka.

 

Kategoria Odzież mieści w sobie bezpieczne, hipoalergiczne tekstylia, które ze względu na swój skład i technologię produkcji mogą być noszone przez osoby ze szczególnie wrażliwą skórą i AZS.

Analizując ofertę, którą proponuje dzisiejszy rynek, wytypowaliśmy i zbadaliśmy dla Was spośród tysięcy produktów do prania i sprzątania, te najbezpieczniejsze, które mogą być używane nawet przez osoby borykające się z uczuleniem i problemami skórnymi. W kategoriach  Pranie, Sprzątanie i Zmywanie, znajdziesz hipoalergiczne środki do sprzątania kuchni, łazienki, do mycia podłóg oraz  mebli i luster.

Spośród tysięcy produktów, wybraliśmy wyłącznie te o najbezpieczniejszym, często całkowicie naturalnym składzie tak, aby zagwarantować waszym dzieciom i całej rodzinie maksymalne bezpieczeństwo. Zapraszamy Was do świadomych zakupów i wyrażania Waszych opinii na temat naszego asortymentu oraz sklepu, które pomogą nam ciągle doskonalić przygotowywaną dla Was ofertę i jeszcze bardziej podwyższyć jakość sklepu. Wasze opinie są niezwykle cenną wskazówką dla wszystkich, którzy chcą uniknąć niebezpieczeństw związanych z produktami zawierającymi substancje drażniące i alergizujące.   

pixel